Masz ochotę na noc u Kena? Słynny Barbie DreamHouse z Malibu powraca na Airbnb. Tym razem gospodarzem jest Ken

Z okazji premiery filmu „Barbie” zaplanowanej na 21 lipca w słonecznym Malibu powraca jedna z kultowych lokalizacji Airbnb. Różowy dom podobnie jak w 2019 roku kiedy po raz pierwszy się pojawił udostępniony zostanie jedynie na kilka nocy.

Barbie DreamHouse - słynny bajkowy dom z Malibu powraca na Airbnb

Naturalnej wielkości „słodki” Dreamhouse znajduje się w samym sercu Malibu. Właśnie przeszedł remont i z okazji premiery filmu z Barbie (Margot Robbie) i przystojnym Kenem, którego gra Ryan Gosling będzie można w nim zanocować. Tym razem gospodarzem – czyli zapraszającym według formuły Airbnb - ma być właśnie Ken.

Nocleg będzie można zarezerwować dopiero 17 lipca. Dwóch szczęśliwych zwycięzców będzie mogło przespać się i wypoczywać na tarasie z widokiem na Ocean Spokojny przez dwa dni – 21 i 22 lipca.

Barbie DreamHouse to różowa rezydencja z 2 sypialniami i 2 łazienkami w których idealna Barbie i Ken mogą relaksować się w wannie z hydromasażem. Jak przystało na willę ze snów przed domem znajduje się też basen z oszałamiającym widokiem.

Dom po raz pierwszy otwarto w 2019 r. I wyglądał tak jak na zdjęciach poniżej. Był nieco mniej... różowy. A jak królestwo różu wygląda po remoncie? Zobaczcie w galerii pod materiałem.

Opracowanie: tekst autorski redakcji, foto Airbnb

 
Te zdjęcia są ciekawe:
Te zdjęcia są ciekawe:

Bądź na bieżąco z naszymi najciekawszymi artykułami!
Kliknij Obserwuj w Google News!

Obserwuj nas w Google News
Autor
Redakcja
InwestycjewKurortach.pl
Copyright

Stawiamy na jakościowe, autorskie i rzetelne treści. Nie kopiujemy tekstów od innych, nie kredniemy treści z zagranicznych portali. Uszanuj naszą pracę autorską i czas poświęcony na przygotowanie materiałów. Jeśli zależy ci na zacytowaniu fragmentu lub podaniu przytoczonych przez nas danych - prosimy podaj źródło: portal InwestycjewKurortach.pl