Operator VacationClub rozpoczął działalność w Beskidach

Spółka zarządzająca apartamentami wakacyjnymi VacationClub, należąca do grupy Zdrojowa Invest, rozpoczęła działalność regionie górskim, gdzie do tej pory nie był obecny – na śląsku w Beskidach. Do sieci wdrożył 18 nowych lokali w Wiśle, Szczyrku i Ustroniu.
VacationClub to jeden z najszybciej rozwijających się operatorów short-term w polskich kurortach

Spółka podobnie jak jej konkurenci – Sun & Snow oraz Renters.pl – szybko rośnie. Kiedy w 2017 roku zaczynała jako start up działała jedynie w kurortach, w których grupa Zdrojowa Invest z którą jest kapitałowo i osobowo powiązana miała swoje hotele. Jak wyjaśniała wówczas w wywiadzie dla naszego portalu Krystyna Wróblewska, założycielka firmy taka strategia wynikała z faktu, iż firmie zależało by goście nocujący w apartamentach mogli też korzystać z zaplecza usługowego jakie zapewniają hotele Zdrojowa Hotels, w tym z basenów, stref SPA czy restauracji. 

Ale od ponad roku spółka VacationClub silnie się rozwija także w innych miejscowościach. Stawia na przejmowanie lokalnych operatorów wraz z umowami na zarządzanie jakie mają w swoim portfolio i dołączaniem do sieci nowych apartamentów od osób indywidualnych. W ramach ekspansji właśnie włączyła do sieci 17 nowych apartamentów w Beskidach – najwięcej aż 12 w Wiśle, kilka w Szczyrku i jeden apartament w Ustroniu.

W sumie operator kurortowego short-term rental obecny jest w 17 miejscowościach wypoczynkowych: na całej linii wybrzeża bałtyckiego, w górskich kurortach w Sudetach (Szklarska-Poręba, Karpacz, Czarnej Górze, Polanicy-Zdrój) oraz w Zakopanem. Prowadzi rozmowy dotyczące wejścia także do Krynicy-Zdrój oraz Darłówka. 

Planuje także budowę pierwszego kompleksu apartamentów wakacyjnych pod marką VacationClub w Dźwirzynie

Opracowanie: tekst autorski redakcji, fot. VacationClub  

 

Bądź na bieżąco z naszymi najciekawszymi artykułami!
Kliknij Obserwuj w Google News!

Obserwuj nas w Google News
Autor
Redakcja
InwestycjewKurortach.pl
Copyright

Stawiamy na jakościowe, autorskie i rzetelne treści. Nie kopiujemy tekstów od innych, nie kredniemy treści z zagranicznych portali. Uszanuj naszą pracę autorską i czas poświęcony na przygotowanie materiałów. Jeśli zależy ci na zacytowaniu fragmentu lub podaniu przytoczonych przez nas danych - prosimy podaj źródło: portal InwestycjewKurortach.pl