Nie Gołębiewski, a Linea Mare. Właśnie rusza nowy hotel w Pobierowie

19 maja ruszy nowy hotel w Pobierowie - Linea Mare. Zaoferuje standard 5* w pokojach o różnej wielkości. Inwestycja realizowana jest w formule condohotelu. Pojedyncze lokale są jeszcze w sprzedaży.

Pierwszy dzień działania hotelu Linea Mare w Pobierowie zaplanowano na 19 maja 2023 r.

Hotel Linea Mare powstaje 300 metrów od plaży. Będzie jednym z największych obiektów w Pobierowie, i choć zaczął się budować dużo później niż słynny „Gołąb” to rusza już 19 maja.

Początkowo planowany był jako 4*, finalnie działać będzie o klasę wyżej – jako 5*. W inwestycji powstało w sumie 233 lokale. Połowa (115 lokali) to klasyczne pokoje hotelowe, a drugą część (118 lokali) stanowią większe dwupokojowe apartamenty. Są bardzo zróżnicowane od mniejszych pokoi Deluxe (28 mkw.), Standard Plus (29 mkw.), Deluxe Plus lub Standard (30 mkw.), po większe jak Superior lub Grand (43 mkw.). Podobnie apartamenty z dwoma pomieszczeniami też mają dwa rodzaje wielkości: Superior (39 mkw.) lub Grand (47 mkw.).

Kupujesz kawałek hotelu

Inwestorzy indywidualni mogą jeszcze kupować lokale. Deweloper i operator, spółka z udziałem szczecińskiej firmy TOM oraz Dariusz Surynt jeden z współudziałowców grupy Górskie Resorty oferują nabywcom model zarządzania z umową na 10 lat.

Kupujący mają mieć stałą stopę zwrotu w modelu condo – 8% rocznie liczone od zakupionego lokalu. W tym modelu właściciele mieć będą do 14 dni tzw. pobytu właścicielskiego.

Ponieważ rynek condohoteli w Polsce ciągle przechodzi jednak zmiany, gdyż wielu kupujących woli mieć elastyczny model zarabiania i korzystania ze swojego lokalu, także i tu wprowadzono niedawno opcję zakupu jako second home. W tym modelu właściciele mają udział w przychodach w wynajmu, czyli jeśli lokal jest wynajmowany to zarabiają. Nie mają zysków jeśli sami z niego korzystają, za to mogą liczyć na to, że termin i długość pobytu ustalają sami, dowolnie.

Opracowanie: tekst autorski redakcji, zdjęcia i wizualizacje Linea Mare

 
Te zdjęcia są ciekawe:
Te zdjęcia są ciekawe:

Bądź na bieżąco z naszymi najciekawszymi artykułami!
Kliknij Obserwuj w Google News!

Obserwuj nas w Google News
Autor
Redakcja
InwestycjewKurortach.pl
Copyright

Stawiamy na jakościowe, autorskie i rzetelne treści. Nie kopiujemy tekstów od innych, nie kredniemy treści z zagranicznych portali. Uszanuj naszą pracę autorską i czas poświęcony na przygotowanie materiałów. Jeśli zależy ci na zacytowaniu fragmentu lub podaniu przytoczonych przez nas danych - prosimy podaj źródło: portal InwestycjewKurortach.pl