The One Ustronie Morskie już widać kondygnacje

Szybko rośnie nowy apartamentowiec Sun & Snow przy plaży w Ustroniu Morskim. Budowa wychodzi już na poziom 0. Powstanie tu 110 apartamentów. Ceny od 13,9 tys. zł netto za mkw.
The One to jeden z projektów, które obecnie buduje spółka deweloperska z grupy Sun&Snow

Jeszcze latem na działce przy zejściu na plażę nr 5 w Ustroniu Morskim nic się nie działo, ale jesienią deweloper i operator grupa Sunn & Snow wmurowała kamień węgielny i prace budowalne przy realizacji The One naprawdę ruszyły pełną parą.

One krok od morza

W dwóch skrzydłach apartamentowca powstanie w sumie 110 lokali. Ceny dostępnych apartamentów w inwestycji zaczynają się od 13,9 do ok. 20 tys. zł netto za mkw. (+23% VAT). Apartamenty są w zróżnicowanym metrażu od małych 25 mkw. do większych, nawet 80 mkw. Są takie typu studio, ale i nawet 5 pokojowe. Co jak wyjaśniał w wywiadzie dla naszego portalu Marcin Dumania, prezes spółki operatorskiej Sun & Snow jest ciekawą opcją dla inwestorów, bo wbrew pozorom lokale których jest mało w danej inwestycji – czyli np. takie z kilkoma sypialniami – wynajmują się bardzo dobrze, właśnie dlatego, że jest ich mało. 

Największą zaletą projektu jest oczywiście jego lokalizacja, tuż przy zejściu na plaże, ale deweloper zaplanował też dodatkowe atrakcje i usługi. Na parterze znajdzie się kawiarnia, będzie dostępna też dla wszystkich turystów, a ruch na tym dojściu do morza jest spory. W samej inwestycji dla właścicieli i gości wypoczywających dostępny będzie basen, strefa saun i jacuzzi, siłownia, zewnętrza strefa relaksu na leżakach i plac zabaw.

Lokale oddawane są w standardzie wykończonym, mają też m.in. klimatyzację oraz rozwiązania inteligentnego domu. 
Budowę na zlecenie inwestora realizuje firma generalnego wykonawcy LECH. Jak zaznacza Paweł Kobierski, prezes ramienia deweloperskiego Sun & Snow projekt ma się wyróżniać nie tylko lokalizacją, ale i wysoki standardem lokali oraz powierzchni wspólnych. Planowane oddanie to koniec 2024 roku.

Opracowanie: tekst autorski redakcji, fot. Sun&Snow, archiwum własne redakcji

 
Te zdjęcia są ciekawe:
Te zdjęcia są ciekawe:

Bądź na bieżąco z naszymi najciekawszymi artykułami!
Kliknij Obserwuj w Google News!

Obserwuj nas w Google News
Autor
Redakcja
InwestycjewKurortach.pl
Copyright

Stawiamy na jakościowe, autorskie i rzetelne treści. Nie kopiujemy tekstów od innych, nie kredniemy treści z zagranicznych portali. Uszanuj naszą pracę autorską i czas poświęcony na przygotowanie materiałów. Jeśli zależy ci na zacytowaniu fragmentu lub podaniu przytoczonych przez nas danych - prosimy podaj źródło: portal InwestycjewKurortach.pl