Sun & Snow: 400 nowych lokali do obsługi w ciągu pół roku

Firma Sun & Snow, która zarządza wynajmem apartamentów w przeszło 40 miejscowościach wypoczynkowych oraz polskich miastach, zwiększyła liczbę obsługiwanych apartamentów do blisko 2,5 tys. Oznacza to, że tylko w ostatnich sześciu miesiącach firma pozyskała ponad 400 nowych lokali do wynajmu.

Pozyskanie nowych apartamentów do obsługi w Warszawie, firma zapowiedziała kilka tygodni temu. Jednocześnie stale pozyskuje do obsługi apartamenty w mniejszych miejscowościach turystycznych, które leżą w zasięgu już istniejących biur lokalnych. - Impulsem, który pozwolił nam znacząco zwiększyć obecnie liczbę obsługiwanych apartamentów i poszerzyć ofertę jest bez wątpienia wdrożenie nowego systemu checkingowego Click & Stay. Najważniejszą zmianą dla gości jest oczywiście w tym przypadku check-in online, choć zakres zmian jest znacznie szerszy – mówi Aleksandra Mokrogulska, dyrektor biura projektów w Sun & Snow.

Częścią systemu samodzielengo meldowania i wejścia do apartamentów przez turystów są m.in. wygodne skrzynki na klucze.

Operator od kilku lat konsekwentnie buduje swój własny system rezerwacyjny, który już dziś generuje większość rezerwacji dla właścicieli obsługiwanych apartamentów. Według analiz fimy jest to 60% rezerwacji. O czym dość szeroko pisaliśmy w analizie na bazie zajrzenia „och kuchni” jak wygląda system raportowania dla właścicieli. 

Spółka zapowiada dalszą silną ekspansję m.in. poprzez zacieśnienie współpracy z deweloperami, dla których może być partnerem od momentu planowania wnętrz pod wynajem, do obsługi lokali sprzedanych inwestorom indywidualnym. Pozyskuje także pojedyncze mieszkania do obsługi. Rozwój ma objąć m.in. Warszawę, Wrocław, Toruń oraz Poznań.

Opracowanie: tekst redakcji na podstawie materiałów prasowych firmy Sun&Snow, fot. Sun & Snow oraz InwestycjewKurortach.pl

 

Bądź na bieżąco z naszymi najciekawszymi artykułami!
Kliknij Obserwuj w Google News!

Obserwuj nas w Google News
Autor
Redakcja
InwestycjewKurortach.pl
Copyright

Stawiamy na jakościowe, autorskie i rzetelne treści. Nie kopiujemy tekstów od innych, nie kredniemy treści z zagranicznych portali. Uszanuj naszą pracę autorską i czas poświęcony na przygotowanie materiałów. Jeśli zależy ci na zacytowaniu fragmentu lub podaniu przytoczonych przez nas danych - prosimy podaj źródło: portal InwestycjewKurortach.pl