Linea Mare po raz drugi. Linea Mare po raz trzeci. Sprzedano? Nowe hotele na horyzoncie

Szczecińska grupa TOM planuje realizację kolejnych dwóch obiektów pod marką Linea Mare. Mają powstać w Kołobrzegu i Mrzeżynie. Lokale w tych nowych projektach sprzedane będą inwestorom indywidualnym, podobnie jak w działającym już Linea Mare Pobierowo.
Linea Mare Mrzeżyno - sprzedaż apartamentów w tej inwestycji ma ruszyć lada chwila
 
Linea Mare Kołobrzeg, to budynki hotelowo-apartamentowe powstać mają przy ul. Morawskiego. Podawany na ten moment termin oddania to 2025 r. Projekt jest obecnie w fazie przygotowania. Planowana wielkość zakłada budynki o wysokości sześciu kondygnacji, łącznie na kilkadziesiąt lokali.
 
 
Lokalizacja, w której powstać ma inwestycja to wschodnia część Kołobrzegu, oddalona od strefy uzdrowiskowej, ale bardzo dynamicznie rozwijająca się hotelowe. Przez lata jedynym inwestorem była w tej części Zdrojowa Invest, ale poza obiektami tej grupy powstały tu także inne obiekty realizowane w modelu rozporoszonej własności lokali (poszczególne pokoje lub apartamenty kupowali inwestorzy indywidualni) m.in. Arka Medical SPA, hotel Seaside Park. Nowe inwestycje planują tu m.in. Marvipol, BB Capital Group (inwestycja Harmony), oraz 800 nowych pokoi hotelowych, które ma powstać w ramach inwestycji przedsiębiorców znanych z branży spożywczej – rodziny Woźniaków. Ten ostatni kompleks ma być realizowany jako hotel należący do właścicieli, a nie z rozproszoną strukturą własności typu condo. 

Rusza sprzedaż

 
Bardziej zaawansowana jest inwestycja pod nazwą Linea Mare w Mrzeżynie. Przy ul. Nadmorskiej 14 powstaną dwa budynki apartamentowe. Tu sprzedaż apartamentów ruszyć ma niebawem. Termin podawany jako zakończenie to 2024 r. 
 
Udziałowcami spółki, która została powołana do zrealizowana tej inwestycji są Grupa TOM oraz jeden z jej głównych udziałowców – Jaromir Zandecki. Wśród jej wspólników nie ma tym razem Dariusza Surynta, znanego głównie z grupy Górskie Resorty, ale też udziałowca w innej inwestycji Linea Mare w Pobierowie.
 
 
Hotel condo Linea Mare Pobierowo funkcjonuje z powodzeniem od wiosny 2023 r., część lokali sprzedano w nim inwestorom indywidualnym na etapie budowy, część wprowadzono do sprzedaży dopiero po uruchomieniu hotelu i są w sprzedaży także dziś. 
 
 
Opracowanie: tekst autorski redakcji, fot. Linea Mare Pobierowo, screen strony firmy TOM

 

 

Bądź na bieżąco z naszymi najciekawszymi artykułami!
Kliknij Obserwuj w Google News!

Obserwuj nas w Google News
Autor
Redakcja
InwestycjewKurortach.pl
Copyright

Stawiamy na jakościowe, autorskie i rzetelne treści. Nie kopiujemy tekstów od innych, nie kredniemy treści z zagranicznych portali. Uszanuj naszą pracę autorską i czas poświęcony na przygotowanie materiałów. Jeśli zależy ci na zacytowaniu fragmentu lub podaniu przytoczonych przez nas danych - prosimy podaj źródło: portal InwestycjewKurortach.pl