Nieruchomości w Hiszpanii? Nuda. Na targach INRE także nieruchomości z Meksyku, Szwecji czy Turcji

15-16 października 2023 r. w Warszawie odbędzie się II edycja Targów Nieruchomości Inwestycyjnych INRE. Wstęp jest bezpłatny, a przegląd tego gdzie można kupić apartament ogromny. Oprócz popularnej Hiszpani i Cypru, wystawcy zaprezentują też zupełnie nowe, nieoczywiste kierunki.
W czasie tegorocznych targów INRE pojawi się oferta nieruchomości z wielu krajów, m.in. z Meksyku

Trgi INRE połączone są z targami klasycznych mieszkań, ale część inwestycyjna będzie miała odrębną strefę, w której osoby rozglądające się nieruchomością dla siebie lub pod wynajem będą mogły odbyć dosłownie podróż dookoła świata. Spośród 26 stoisk targowych w części inwestycyjnej największej jest z kierunków, które już dziś cieszą się popularnością wśród Polaków, czyli Hiszpania i Cypr. Przegląd apartamentów do kupienia zaprezentują m.in. Heritage Island Estates, Marbella Houses, Mirador de Estepona Hills, Niron Invest Group czy CasaViva.pl.

Ale pojawią się też egzotyczne kierunki jak m.in. nieruchomości z Meksyku – zaprezentuje je firma Homexico, lokale na Zanzibarze – stoisko firmy Zanglory Investment LTD, oferta z Czarnogóry – na stoisku CMM Investment Consulting Group, czy apartamenty i domy w Albanii lub Turcji – które pokaże Elite Dream. A także nie tak odległe, ale w kontekście inwestycyjnym dla Polaków jeszcze egzotyczne nieruchomości ze Szwecji – ten kierunek nie jest w naszym kraju często brany pod uwagę przy zakupach zagranicznych nieruchomości, a przecież niewiele krajów ma lepiej rozwinięty rynek domów wakacyjnych niż właśnie Skandynawia. Ofertę m.in. ze Szwecji mieć będzie na swoim stoisku firma Tekce Overseas.

Nie zabraknie też ofert z Polski, zaprezenują je m.in. grupa TOM Nieruchomości, BPI Real Estate Poland, Geo Property Group Polska, Portofino Residence.

Niesamowicie duża liczba wystawców z zagranicy pokazuje, że firmy deweloperskie oraz brokerzy nieruchomości dostrzegają ogromny potencjał kapitałowy w Polsce. Przez lata przyzwyczailiśmy się, że zagraniczne second home kupują głównie zamożne osoby z Rosji, Niemiec, Wielkiej Brytanii czy Francji. A jak się okazuje całkiem sporo na zagraniczne lokum wydać potrafią też Polacy co pokazuje choćby boom na Hiszpanię i Cypr, jak zapanował wśród rodzimych inwestorów w ostatnich latach.

Jak podkreśla organizator targów, spółka Nowy Adres wśród wystawców pojawi się szeroki wachlarz możliwości inwestowania w nieruchomości, od condohoteli, aparthoteli, przez domki całoroczne czy  mikroapartamenty.

Wstęp na targi jest bezpłatny. Pełną listę wystawców oraz godziny otwarcia zobaczyć można pod adresem: https://targiinwestycyjne.pl/pl

fot. Homexico, Olias Homes

 

Bądź na bieżąco z naszymi najciekawszymi artykułami!
Kliknij Obserwuj w Google News!

Obserwuj nas w Google News
Autor
Redakcja
InwestycjewKurortach.pl
Copyright

Stawiamy na jakościowe, autorskie i rzetelne treści. Nie kopiujemy tekstów od innych, nie kredniemy treści z zagranicznych portali. Uszanuj naszą pracę autorską i czas poświęcony na przygotowanie materiałów. Jeśli zależy ci na zacytowaniu fragmentu lub podaniu przytoczonych przez nas danych - prosimy podaj źródło: portal InwestycjewKurortach.pl