Hotel Trends Poland & CEE 2023 już 16 października

Tegoroczna edycja wydarzenia organizowanego przez miesięcznik Hotelarz zapowiada się mocno analitycznie. Będzie o finansach, danych rynkowych z perspektywy firm analizujących rynek, apartamentach i wynajmie short-term, a także o tym jak projektować hotele kierując się myślą o przyszłości.
Coroczna konferencja organizowana przez miesięcznik "Hotelarz" gromadzi setki osób z branży HoReCa fot. Piotr Gilarski

W tym roku Hotel Trends Poland & CEE  odbędzie się 16 października w Warszawie. - Swój udział potwierdziło już ponad 250 uczestników, w tym właściciele, prezesi i managerowie reprezentujący 22 spośród 30 największych sieci i grup hotelarskich działających na polskim rynku, których łączna wartość to kilka miliardów złotych – informuje Krzysztof Gonciarek, wydawca miesięcznika Hotelarz i organizator Forum Hotel Trends Poland&CEE. I jak zauważa, nieprzypadkowo to właśnie podczas Hotel Trends ogłaszane są najnowsze projekty, a inwestorzy, przedstawiciele banków i funduszy spotykają się z najważniejszymi managerami z branży hotelowej.

Szerokie spojrzenie na rynek

Konferencję rozpocznie wystąpienie Jakuba Klimczaka z międzynarodowej firmy STR, który przedstawi dane jakimi dysponuje firma w zakresie podsumowania wyników osiągniętych przez hotele w ciągu lata 2023 r., a także prognozy dla branży na najbliższy czas.

O finansach branży w panelu który poprowadzi Rafał Szubstarski, redaktor naczelny miesięcznika Hotelarz dyskutować będą m.in. managerowie z hoteli w górach: Wiktor Wróbel, prezes spółki Nosalowy Dwór z Zakopanego oraz  Karol Brześkiewicz, dyrektor hotelu z grupy Górskie Resorty - Platinum Mountain Hotel & SPA Szklarska Poręba. Nie zabraknie głosu znad jezior i znad Bałtyku, ponieważ w dyskusji wezmą udział także Luiza Olszewik, dyrektor Hotel St Bruno z Giżycka oraz Monika Murawska, dyrektor Hilton Świnoujście Resort & Spa. 

Dyskusję o nurtującej silnie od lat formule dzierżawienia hoteli poprowadzi Radosław Altheim, dyrektor sieci Q HOTEL. Z kolei o tym jak projektować hotele by miały one szansę na dobre wyniki w przyszłości dyskutować będą m.in. Rafał Abramczyk, założyciel i dyrektor zarządzający hotelAG, Andrzej Szymczyk odpowoedziany za rozwój międzynarodowej sieci IHG na terenie Polski oraz CEE, a także architekt Magda Federowicz-Boule, prezes pracowni projektowej Tremend.

Oddzielny panel w czasie tegorocznej edycji poświęcony będzie także wracającemu do skali sprzed pandemii rynkowi wynajmu mieszkań i apartamentów. Dyskusję o rynku short-term rental poprowadzi Marlena Kosiura, analityk z portalu InwestycjewKurortach.pl. A ocenę tego segmentu przedstawią m.in. operatorzy vacation rental Marcin Dumania, prezes Sun & Snow oraz Tomasz Szczepański, dyrektor zarządzający firmy VacationClub (grupa kapitałowa Zdrojowa Hotels), a także przedstawiciele hoteli, ministerstwa i portalu OTA.

Jak co roku wydarzenie zakończy wieczorna gala i nagrody, w tym w kategorii Hotelarz Roku.

Pełen program i bilety: https://www.hotel-trends.pl/agenda

 
Te zdjęcia są ciekawe:
Te zdjęcia są ciekawe:

Bądź na bieżąco z naszymi najciekawszymi artykułami!
Kliknij Obserwuj w Google News!

Obserwuj nas w Google News
Copyright

Stawiamy na jakościowe, autorskie i rzetelne treści. Nie kopiujemy tekstów od innych, nie kredniemy treści z zagranicznych portali. Uszanuj naszą pracę autorską i czas poświęcony na przygotowanie materiałów. Jeśli zależy ci na zacytowaniu fragmentu lub podaniu przytoczonych przez nas danych - prosimy podaj źródło: portal InwestycjewKurortach.pl