Hotel Investors Meeting – 27 września 2023 w Warszawie

Nowa edycja poświęcona będzie nie tylko hotelom, ale szerzej turystyce. Zaplanowano m.in. kilka paneli tematycznych z udziałem ekspertów oraz wykład otwierający dr Bartłomieja Walasa poświęcony trendom w turystyce.

Hotel Investors Meeting, to konferencja od 9 lat organizowana co roku przez firmę doradczą - Projekt Hotel, założoną i kierowaną przez eksperta z wieloletnim doświadczeniem na rynku hoteli i turystyki Jerzego Miklewskiego.

Tym razem wydarzenie odbędzie się w Warszawie (27 września 2023 r.), w nowym hotelu VERTE Warsaw Autograph Collection (sieć Marriott).

Konferencja jak co roku będzie poświęcona głównie inwestycjom hotelowym oraz realiom biznesu hotelarskiego, ale nie tylko. W tegorocznym programie organizator zaplanował szersze spojrzenie na rynek turystyczny.

Wykład otwierający: „Hotelarstwo  wobec globalnych trendów – fakty i mity” poprowadzi dr Bartłomiej Walas – Dziekan Wydziału Turystyki i Rekreacji w Wyższej Szkole Turystyki i Ekologii  w Suchej Beskidzkiej. 
Będzie także panel poświęcony globalnym sieciom hotelowym przybliżający jakie korporacje hotelarskie mają plany i strategie. A także dyskusja nt. finansowania inwestycji na rynku hotelowym.

Partnerem honorowym wydarzenia została Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego. Wesprą je również m.in. B&B HOTELS, Smart Hotels & Hostels, firma Voigt, Fortech Consulting, Hotel Marketing Group, Louvre Hotels oraz firma doradcza Studio Alpina.

Do 15 września obowiązuje jeszcze regularna cena uczestnictwa (984 zł), później bilety wejściowe na wydarzenie będą droższe. Pełen program konferencji oraz sprzedaż biletów pod linkiem 

 

Bądź na bieżąco z naszymi najciekawszymi artykułami!
Kliknij Obserwuj w Google News!

Obserwuj nas w Google News
Autor
Redakcja
InwestycjewKurortach.pl
Copyright

Stawiamy na jakościowe, autorskie i rzetelne treści. Nie kopiujemy tekstów od innych, nie kredniemy treści z zagranicznych portali. Uszanuj naszą pracę autorską i czas poświęcony na przygotowanie materiałów. Jeśli zależy ci na zacytowaniu fragmentu lub podaniu przytoczonych przez nas danych - prosimy podaj źródło: portal InwestycjewKurortach.pl