Sun & Snow przyspiesza, ale w duchu „slow”

Firma Sun & Snow, znana z wynajmu apartamentów wypoczynkowych, rusza na podbój wynajmu domów w duchu slow turystyki. Po sukcesie w wynajmowaniu domów wakacyjnych w Pasymiu na Mazurach, poszerza swoją ofertę o kolejne takie nieruchomości.

Nie wszyscy turyści preferują pokoje hotelowe, czy nawet większe od pokoi apartamenty. Dla części osób oba miejsca noclegowe są zwyczajnie za małe, poszukują dużych, wypoczynkowych wnętrz na pobyty z rodziną czy znajomymi. W ofercie Sun & Snow już takie domy się pojawiły. Umożliwiają nocleg i pobyt od 6 do nawet 10 osób. 

Znajdują się głównie w spokojnej okolicy. Idealnie wpisują się więc w nurt „slow” modny nie tylko w życiu, jedzeniu i modzie, ale od niedawna także w turystyce. – Ten rodzaj wypoczynku nabiera znaczenia, ponieważ przeciwdziała przesyceniu informacyjnemu i stresowi, wspiera poszukiwanie równowagi, zdrowie psychiczne i fizyczne, docenianie chwil – wyjaśnia mówi Mariola Skorupa, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Sun & Snow. I jak wyjaśnia ta rosnąca potrzeba właśnie przełożyła się na nowe wyzwania biznesowe firmy. Operator ma już 10 lokalizacji, w których oferuje noclegi. To m.in. Słowińska Aura w Rowach, w otulinie Słowińskiego Parku Narodowego czy Osada Zamkowa w Pasymiu, która położona jest tuż przy jeziorze Kalwa, z prywatną plażą i pomostem.

Operator podkreśla, że w takich domach wakacyjnych zapewnia wszystko to czego turyści nie doświadczą w pokoju w hotelu np. kominek czy zielony ogródek w własnej dyspozycji. Domy posiadają również wydzieloną przestrzeń do pracy zdalnej.

Sun & Snow ocenia, że opcja wypoczynku w domu wakacyjny jest z jednej strony korzystana kosztowo, ponieważ wynajem rozłożyć się może na dwie zaprzyjaźnione rodziny, które spędzają czas wspólnie. - W przypadku osób mieszkających na co dzień w blokach to z kolei możliwość wypoczęcia w zupełnie innych warunkach. Jest przestrzeń, bliskość przyrody i niezmąconą ludzkim gwarem cisza – dodaje Mariola Skorupa.

Opcję wynajmu turystycznego domów w Pasymiu na Mazurach realizuje też inny operator spółka ApartView. Firma podobnie jak Sun & Snow prowadzi wynajem kompleksowo w imieniu właścicieli nieruchomości, co pozwala im bez zaangażowania zarabiać na turystyce. 

Opracowanie: redakcja na podstawie materiałów firmy Sun & Snow, zdjęcia: Sun&Snow oraz Apartview

 

Bądź na bieżąco z naszymi najciekawszymi artykułami!
Kliknij Obserwuj w Google News!

Obserwuj nas w Google News
Autor
Redakcja
InwestycjewKurortach.pl
Copyright

Stawiamy na jakościowe, autorskie i rzetelne treści. Nie kopiujemy tekstów od innych, nie kredniemy treści z zagranicznych portali. Uszanuj naszą pracę autorską i czas poświęcony na przygotowanie materiałów. Jeśli zależy ci na zacytowaniu fragmentu lub podaniu przytoczonych przez nas danych - prosimy podaj źródło: portal InwestycjewKurortach.pl