Marshall Real Estate rozpoczął sprzedaż apartamentów Yacht Apartment na Mazurach

Mazury od lat doceniane są nie tylko za spokój i bliskość natury. Coraz częściej także za ucieczkę przed upałami. Apartamentów do kupienia szukają tu więc ci, dla których wszystkie te elementy są ważne. Właśnie ruszyła sprzedaż nowej inwestycji na Szlaku Wielkich Jezior. Ceny od 11 tys. zł brutto za mkw.

W sercu Mazur, bezpośrednio na Szlaku Wielkich Jezior powstaje kompleks Yacht Apartment. Usytuowany jest w lokalizacji otoczonej wodami jezior Dargin, Kirsajty i Mamry, w niedalekiej odległości od miejscowości Harsz oraz jeziora o tej samej nazwie. 

Za sprzedaż apartamentów odpowiada Marshall Real Estate, firma specjalizująca się w sektorze nieruchomości premium. Ceny za apartament rozpoczynają się od kwoty 10 990 brutto zł za mkw. A na start sprzedaży wprowadzono promocję – nabywcy otrzymują miejsce parkingowe w cenie lokalu.

Mazurski kompleks to propozycja dla inwestorów i turystów poszukujących nowoczesnych i luksusowych nieruchomości. Bez wątpienia oprócz zacisznego położenia, atutem Yacht Apartment jest kameralność. Powstanie tutaj zaledwie 38 apartamentów. 2-, 3- i 4-pokojowe lokale o funkcjonalnym układzie dostępne są metrażach od 38 do 73 mkw. To co ważne dla wielu kupujących – lokale sprzedawane są z 8% stawką VAT, podlegają więc pod ustawę deweloperską. 

Projekt budynku przyciąga wzrok nowoczesną architekturą. Równocześnie ze swoją niewielką skalą – mieć będzie jedynie dwie kondygnacje – doskonale wpisuje się w mazurski kontekst. Architektom przyświecało jedno założenie. Chcieli sprawić, by wypoczywający tu goście mieli bezpośredni kontakt z otaczającą przyrodą – największym turystycznym atutem krainy jezior. Bliskość natury sprawiła też, że zdecydowano się tu postawić na rozwiązania sprzyjające ochronie przyrody. Podwyższona termoizolacja oraz własna energia wytwarzana przez panele fotowoltaiczne to ukłon w stronę ekologii, ale również niewątpliwa korzyść dla inwestorów, gdyż pozwalają minimalizować koszty eksploatacji. Za dodatkową opłatą przewidziano również możliwość instalacji klimatyzacji i systemu smart dom.

Yacht Apartment pomyślano jako całorocznych obiekt wypoczynkowy i to bez względu na porę roku czy aktualną pogodę. Do inwestycji przylega prywatny park z jeziorem i plażą oraz specjalnie zaprojektowaną strefą sportowo-rekreacyjną. We wnętrzu z kolei będzie można zregenerować siły w prywatnej strefie spa, relaksując się w saunie lub jacuzzi. Do wyłącznej dyspozycji gości oddane będą dwa baseny – zewnętrzny i wewnętrzny. Bezpieczeństwo przebywających tu osób zapewni system monitoringu, a o codzienną wygodę usługa concierge i room service. Jak przystało na Mazury zaplanowano tu również przystań jachtową w odległości zaledwie 20 m od zabudowań (inwestor obecnie jest na etapie oczekiwania na pozwolenie jej budowy). 

Dla inwestorów indywidualnych, którzy nie mają czasu i chęci zajmować się wykończeniem lokali lub też traktują zakup jako apartament inwestycyjny pod wynajem przygotowano pakiet wykończeń wnętrz. Po oddaniu inwestycji zarządzaniem wynajmem turystycznym i wypłatą zysków dla właścicieli zajmować się będzie firma Sun & Snow, największy polski operator najmu krótkoterminowego.

Oddanie do użytku Yacht Apartment zaplanowane jest na I kwartał 2025 roku.

 
Te zdjęcia są ciekawe:
Te zdjęcia są ciekawe:

Bądź na bieżąco z naszymi najciekawszymi artykułami!
Kliknij Obserwuj w Google News!

Obserwuj nas w Google News
Autor
Jarosław Kril
InwestycjewKurortach.pl
Copyright

Stawiamy na jakościowe, autorskie i rzetelne treści. Nie kopiujemy tekstów od innych, nie kredniemy treści z zagranicznych portali. Uszanuj naszą pracę autorską i czas poświęcony na przygotowanie materiałów. Jeśli zależy ci na zacytowaniu fragmentu lub podaniu przytoczonych przez nas danych - prosimy podaj źródło: portal InwestycjewKurortach.pl