W centrum Helu na finiszu budowa kameralnego budynku apartamentowego

Inwestycja Belnihel ma zostać oddana w II kwartale 2023 r. Powstaje tu 31 lokali. Połowa jest jeszcze dostępna w sprzedaży. Lokale można oglądać ponieważ budynek jest już w fazie prac wykończeniowych wewnątrz.

Kameralną inwestycję przy ul. Przybyszewskiego tuż przy wjeździe do miasta i markecie Polo realizuje kielecki deweloper spółka Apartamenty Kieleckie. Budowa trwa od jesieni 2021 r., a oddanie zaplanowano na II kwartał przyszłego roku.

Kameralnie i luksusowo

W budynku zaprojektowanym przez pracownię Detan zaplanowano zarówno małe, jednopokoje studia 26 metrowe, jak i prestiżowe ogromne apartamenty 101 mkw. z 6 pokojami. Sama bryła doskonale wpisuje się szarą, klinkierową elewacją w otoczenie i tworzy spójną całość z budynkiem sąsiadującej biblioteki oraz blokami mieszkalnymi na tyłach ulic Komandorskiej oraz Obrońców Helu.

W apartamentach, które kupić można zarówno w stanie deweloperskim jak i z opcją wykończenia (trzy pakiety wykończeniowe do wyboru) zaplanowano ogrzewanie podłogowe. Deweloper przewidział w budynku strefa SPA z jacuzzi, miejsce na przechowywanie wózków i rowerów, a także stację ładowania pojazdów elektrycznych. 

Połowa lokali jest już sprzedana. Ceny wykończonych lokali wahają się od ok. 18 do 20 tys. zł za mkw. 

Opracowanie: tekst autorski redakcji, fot. spółka Apartamenty Kieleckie

Szukasz ciekawych, wiarygodnych inwestycji nad morzem, w górach lub nad jeziorem? Zastanawiasz się, gdzie warto zainwestować, by czerpać zyski?  W naszej wyselekcjonowanej bazie polecane przez portal InwestycjewKurortach.pl apartamenty wakacyjne, domy second home, condohotele lub działki, które są obecnie w sprzedaży.

 
Te zdjęcia są ciekawe:
Te zdjęcia są ciekawe:

Bądź na bieżąco z naszymi najciekawszymi artykułami!
Kliknij Obserwuj w Google News!

Obserwuj nas w Google News
Autor
Redakcja
InwestycjewKurortach.pl
Copyright

Stawiamy na jakościowe, autorskie i rzetelne treści. Nie kopiujemy tekstów od innych, nie kredniemy treści z zagranicznych portali. Uszanuj naszą pracę autorską i czas poświęcony na przygotowanie materiałów. Jeśli zależy ci na zacytowaniu fragmentu lub podaniu przytoczonych przez nas danych - prosimy podaj źródło: portal InwestycjewKurortach.pl