W Darłówku kolejne 45 apartamentów na sprzedaż

W Darłówku powstanie Primo Baltic. 45 apartamentów zrealizuje deweloper z tureckim kapitałem - Sono Development. Autorem projektu jest renomowana pracownia APA Wojciechowski Architekci.

Budynek otrzymał pozwolenie na budowę. Powstanie tuż przy plaży we wschodniej części Darłówka. W budynku znajdzie się w sumie 45 apartamentów ułożonych w budynku na planie litery „L”. Dzięki temu architektom udało się wydzielić wewnętrzny dzieciniec. Na patio zaplanowany jest basen zewnętrzny, dostępny jedynie dla mieszkańców i gości apartamentowca. Kondygnacje podziemne zaplanowano na garaż.

Apartamenty w Primo Baltic zaplanowano w metrażach od 34 do 66 mkw. Mieć będą dwa, trzy lub cztery pokoje, wszystkie z aneksami kuchennymi. Apartamenty charakteryzować będą duże przeszklenia, dzięki czemu użytkownicy wnętrz mieć będą zapewnione widoki na Bałtyk. Jak informują architekci wnętrza mają być utrzymane w minimalistycznym, skandynawskim stylu. - Duże okna, balkony oraz tarasy pozwolą w pełni chłonąć nadmorską atmosferę, podziwiać malownicze wschody i zachody słońca – Szymon Wojciechowski, prezes i współwłaściciel w APA Wojciechowski Architekci.

 

Opracowanie: redakcja na podstawienie materiałów prasowych dostarczonych przez APA Wojciechowski

 

 
Te zdjęcia są ciekawe:
Te zdjęcia są ciekawe:

Bądź na bieżąco z naszymi najciekawszymi artykułami!
Kliknij Obserwuj w Google News!

Obserwuj nas w Google News
Copyright

Stawiamy na jakościowe, autorskie i rzetelne treści. Nie kopiujemy tekstów od innych, nie kredniemy treści z zagranicznych portali. Uszanuj naszą pracę autorską i czas poświęcony na przygotowanie materiałów. Jeśli zależy ci na zacytowaniu fragmentu lub podaniu przytoczonych przez nas danych - prosimy podaj źródło: portal InwestycjewKurortach.pl