Apartamenty Biały Kamień Świeradów-Zdrój

Apartamenty Biały Kamień - luksusowe second home z dostępem do pełnej infrastruktury 4* Hotelu Biały Kamień. Dowolność wypoczynku, możliwość zarabiania.
Ogólne informacje o inwestycji
Miasto:Świeradów-Zdrój
Adres:ul. Leśna 8
Metraż:od 39 m2 do 119 m2 
Okres realizacji inwestycji:od 2023 r. do 2025 r. 
Standard wykończenia:pełne wykończenie z wyposażeniem 
Liczba apartamentów w inwestycji:51
Liczba kondygnacji w budynku:5
Poziom zaawansowania inwestycji:planowana 
Opis inwestycji

Apartamenty Biały Kamień to kolejna inwestycja prestiżowego kompleksu Hotel & Medi-SPA Biały Kamień. Powstaną w odległości 50 m od hotelu.

Lokalizacja i standard
Apartamenty Biały Kamień położone są przy samym lesie z pięknym widokiem na Góry Izerskie, a zapisy Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego zakładają brak możliwości zabudowy w odległości 100 m od budynku Apartamentowca.

Kameralny pięciokondygnacyjny budynek, jedynie 51 apartamentów wykończonych ‘pod klucz”. Do każdego lokalu przynależne jest jedno miejsce parkingowe (zakup obligatoryjny).
Apartamenty sprzedawane będą jako lokale użytkowe (23% VAT), a właściciele w ramach 5-letniej umowy o zarządzanie (z możliwością jej przedłużenia na kolejne 5 lat i dalsze 5 lat) będą mogli czerpać realne zyski ze swojego Apartamentu.

Apartamenty zostaną wykonane z materiałów najwyższej jakości, zgodnie z najnowszymi trendami. Wnętrza urządzone będą w stylu nowoczesnym z zastosowaniem naturalnych materiałów takich jak: kamień, drewno oraz liczne przeszklenia, z uwzględnieniem elementów stylu karkonoskiego. Zaprojektowane przez prestiżową pracownię architektoniczną Julii Kuśmierz, która otrzymała złotą statuetkę w międzynarodowym konkursie Muse Design Awards 2019 w Nowym Jorku.
Każdy z apartamentów wyposażony zostanie w kompletny aneks kuchenny, stylową łazienkę oraz przestronny balkon.

W obiekcie znajdować się będzie także pomieszczenie na rowery oraz narciarnia. Z większości apartamentów rozciąga się malowniczy widok na lasy i Góry Izerskie.

Zarządzanie, second home, zyski
Zarządzane będą przez obsługę wielokrotnie nagradzanego Hotelu Biały Kamień, co dla potencjalnych inwestorów oznacza najwyższą jakość usług, bezpieczeństwo inwestycji oraz stabilność wypłaty zysków.
Pobyt Właściciela apartamentu w systemie Second Home ma możliwość zarezerwowania pobytu w każdym dostępnym i dogodnym dla siebie terminie, bez żadnych ograniczeń, co odróżnia go od systemu CONDO, w którym przeważnie termin pobytu narzucany jest przez Operatora (prawie zawsze w terminach poza sezonem, z mało atrakcyjną pogodą).

  • Właściciele lokali będą posiadali pełny i przejrzysty dostęp do statystyk finansowych swoich lokali.
  • Oddając swój apartament w zarządzanie otrzymają dostęp do panelu właścicielskiego w systemie umożliwiającym podgląd obłożenia i rentowności apartamentu używając mobilnej aplikacji.
  • Dynamiczne i efektywne dobowe zarządzanie ceną przez Operatora generować będzie najwyższe obłożenie, a tym samym maksymalizować przychód (Top Quality Revenue Management). 
  • Rozliczenie kwartalne z podziałem przychodów netto 50/50.

Założeniem zarządzającego Apartamentami Biały Kamień jest wypracowanie w przyszłości stopy zwrotu do 10% w skali roku od wartości netto lokalu. Argumentami, które przemawiają za osiągnięciem zamierzonego celu są; znana marka, liczne nagrody zdobyte od początku działalności Hotelu Biały Kamień, a także średnioroczne obłożenie Hotelu ponad 85% w latach 2020-2022 i niezmiennie wysoka ocena 9,2 na portalu booking.com.

Specjalne informacje o inwestycji

Wiarygodny deweloper i operator - luksusowy Hotel Biały Kamień. Apartamenty zaprojektowane przez prestiżową pracownię architektoniczną Julii Kuśmierz, która otrzymała złotą statuetkę w międzynarodowym konkursie Muse Design Awards 2019 w Nowym Jorku.

Te zdjęcia są ciekawe:
 
Dane kontaktowe dewelopera
Nazwa inwestora:
Apartamenty Biały Kamień
Telefon:
609 223 055, 607 226 664
Strona internetowa:
Adres e-mail:
Copyright

Stawiamy na jakościowe, autorskie i rzetelne treści. Nie kopiujemy tekstów od innych, nie kredniemy treści z zagranicznych portali. Uszanuj naszą pracę autorską i czas poświęcony na przygotowanie materiałów. Jeśli zależy ci na zacytowaniu fragmentu lub podaniu przytoczonych przez nas danych - prosimy podaj źródło: portal InwestycjewKurortach.pl

 

Inwestycje w kurortach
– liczba przeanalizowanych przez nas projektów